Author: E***s
Date:
Review: lovely, the orange one is so refreshing on lips 💋 good quality 👌🏻
Color: Orange
Size: one-size
Price: 29kr
Treat your lips to some sweet R&R with our Slow Sunday Coconut Lip Scrub! Contained with Vitamin E, jojoba oil, and more, this non-sticky scrub can improve the appearance of lip lines, deeply moisturize, and exfoliate dead skin for an ultra-fresh and pout.
| Skin Type | Dry |
| Color | White |
| Benefits | Alcohol-Free |
| Texture | Cream |
| Type | Lip Scrubs |
| Height | 6.2 cm |
| Length | 4.61 cm |
| Net Weight | 5 g |
| Width | 4.28 cm |
| SKU | sb2405132325239800 |
Brand Name: SlowSunday
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/SlowSunday-sc-0145821509.html
About: Elevate your bathing experience with fragrant, colorful bathbombs that leave your skin looking and feeling, well, bomb!
Quality: 483239 people said the quality is very good!
Author: E***s
Date:
Review: lovely, the orange one is so refreshing on lips 💋 good quality 👌🏻
Color: Orange
Size: one-size
Author: c***t
Date:
Review: Love love love! For one, this looks stylish and smells amazing, a nice fruity smell. I bought a second one to give as part of a gift for my friend and she loved it too. The scrub works well and is soft enough to get out of the pot easy but tough enough that it exfoliate your lips very well. I'm very much a fan of the SlowSunday products I have tried so far, I reccomend them and will try others too.
Color: Pink
Size: one-size
Author: A***h
Date:
Review: makes my lips feel very soft. smells amazing. very good product, would recommend.
Color: White
Size: one-size
Author: s***i
Date:
Review: This is soooo great! Amazing smell and taste and does wonders
Color: Orange
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.